אתר הבית

2020: שנה מלאה בהפתעות בענף הרכב

פורסם ע"י ב אוק 16, 2019 בקטגוריה בלוג | 0 תגובות

פורסם ע"י ב אוק 16, 2019 בקטגוריה בלוג


שנת 2020 טומנת בתוכה כמה הפתעות מעניינות בענף הרכב: למעלה מעשרה דגמים חדשים יגיעו לארץ ויימכרו לציבור הרחב, ובוודאי שחלקם יגיעו גם לענף הליסינג. בתחום הליסינג קיימת בעיה עם תמחור כלי רכב חדשים, ומאחר וזה עיסוקי כידוע, יש לי פתרון גם לכך במסגרת מכרזי הליסינג שאני עורך.

כלי הרכב החדשים

להלן הסבר קצר על חלק מכלי הרכב שיגיעו בשנת 2020:

טויוטה יאריס החדשה מדובר בכלי רכב מסוג היברידי “סופר מיני”, העומד לעבור שינוי משמעותי בצורתו ובתפקודו:

 את העיצוב הקיים יחליף עיצוב ספורטיבי (מעט מזכיר את העיצוב של מאזדה), אף כי מראש לא מדובר במכונית מדגם ספורט. עיקר השינוי יהיה מבפנים, והוא יהיה הרבה יותר מפנק מזה הקיים.

טויוטה יאריס 2020

טויוטה יאריס 2020

הונדה ג’אז מדובר גם כאן ברכב מסוג היברידי סופר מיני. כלי רכב זה יגיע בעיצוב השונה מזה הקיים היום וכמובן יהיה היברידי.

הונדה ג'אז 2020

הונדה ג’אז 2020

פולקסוואגן גולף– גם זה יגיע כדגם היברידי. זוהי המכונית הנמכרת ביותר באירופה, וכשתגיע לארץ אני מניח שיהיה לה ביקוש מוגבר בשנה הקרובה.

גולף 2020

גולף 2020

אופל קורסה– דגם זה לא יגיע כרכב היברידי, אולם עם מנוע משופר ומערכות משופרות. דגם זה יוכל להגיע כרכב חשמלי (ראו בתמונה) עם טווח נסיעה של 300 ק”מ לכל טעינה.

אופל קורסה

אופל קורסה

יונדאי איי 30- יגיע עם מערכת היברידית- נטענת  ובצורה חיצונית המשובבת את העין.

יונדאי איי30

יונדאי איי30

מבלי להיכנס לפרטים נוספים, ישנם דגמים רבים נוספים שיגיעו בשנה זו, במחירים שונים ובגדלים שונים. רוב המכוניות שיגיעו יהיו היברידיות או “היברידיות-נטענות”. אין ספק שמדובר במגמה חדשה, לפיה רוב היצרנים ממהרים להוציא לשוק דגמים חדשים מידי שנה.

סקירה בתקשורת

בעיתון ידיעות אחרונות פרסם העיתונאי אודי עציון כתבה ארוכה שהתייחסה גם לכלי רכב יוקרתיים, ואילו במגזין אוטו פרסם העיתונאי רועי צוקרמן סקירה מקיפה על הדגמים שיגיעו השנהסקירות אלה חשובות במיוחד לציי הרכב, וכפי שציינתי לעיל, במסגרת מכרזי הליסינג שאני עורך מצאתי פתרון לתמחור הוגן של כלי רכב אלה.

 

אבי הורוביץ יועץ ליסינג

אבי הורוביץ - יועץ ליסינג, מייסד ענף הליסינג בישראל ובעל ניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום. חברת "אבי הורוביץ - ייעוץ ליסינג" מספקת מענה לצורך הקיים לייעוץ מקצועי, פיננסי וטכני בתחום זה לחוג לקוחות רחב המונה גורמים פרטיים, חברות פרטיות וחברות ציבוריות מובילות.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים