אתר הבית

שברולט אורלנדו החדשה – מה תקבלו בתמורה למחיר הסביר?

פורסם ע"י ב מאי 8, 2014 בקטגוריה בלוג, סקירת מבחני דרך | 0 תגובות

פורסם ע"י ב מאי 8, 2014 בקטגוריה בלוג, סקירת מבחני דרך


כלי הרכב בעלי שבעת המקומות מעטים. אחד מכלי הרכב, השומר על מחיר סביר ביחס לאחרים, הוא שברולט אורלנדו. באתרים גלובס ומאקו בוצעו מבחני דרכים לשברולט אורלנדו החדשה. להלן הסיכום.

מנוע בנפח 1.4 ליטר

שברולט אורלנדו

שברולט אורלנדו

הדגם החדש מצויד במנוע טורבו-בנזין בנפח 1.4 ליטר בהספק של 140 כוח סוס. אמנם לא מדובר במנוע דיזל, אבל בשטח עירוני מדובר בהחלט בכלי רכב שיכול להסתדר, גם בתפוסה מלאה. בנסיעה בינעירונית, כשהרכב עמוס, מורגש מחסור כלשהו בכוח, אבל רק אם יש צורך בהאצה לטובת עקיפה למשל. באופן כללי, רק נהגים שהתרגלו לכלי רכב חזקים במיוחד יוכלו להרגיש בהבדל. המהירות המרבית של הדגם החדש היא 200 קמ”ש וניתן להאיץ איתו מ-0 ל-100 קמ”ש ב-11 שניות.

מראה כללי ותא נוסעים

השברולט אורלנדו אמנם לא בנויה בצורה מעודנת – המבנה שלה מזכיר תיבה – אך בזכותו ניתן לנצל את החלל הפנימי במלואו. כאשר נכנסים לפנים הרכב ניתן להתרשם מהמרווח הגדול שממנו נהנים הנוסעים. תא הנוסעים הוא מהמרווחים שקיימים בדגמים מקבילים וכולל מקום לרגליים ולכתפיים, גם בשורה השלישית. קיפול המושבים נעשה בצורה קלה ונוחה, ללא בעיות מרווח כלשהן. מידות הרכב: גובה – 465 ס”מ, רוחב 187 ס”מ וגובה 163 ס”מ.

מושב הנהג ועמדת הפיקוד

עמדת הפיקוד מעוצבת היטב כפי שעוצבו הדגמים האחרונים של שברולט. ברכב ניתן למצוא מסך מולטימדיה מקורי (בגרסה המאובזרת) ומשוכלל ביותר. הגימור של עמדת הפיקוד מבוצע ברמה גבוהה ובסך הכל ניתן להתרשם שמדובר בחלל פנים נאה ושימושי.

תא מטען

כמו בכל מיניוואן קומפקטי, אם ברכב נוסעים חמישה אנשים, ניתן להעמיס מטען גדול יותר שלא מבייש משפחות ממוצעות ואף יותר מכך. במצב שבו המושבים האחוריים מקופלים, ניתן להגיע לנפח העמסה ענק של 739 ליטרים. במקרה של שבעה אנשים ברכב, גודל תא המטען מצטמצם ל-101 ליטרים בלבד.

בסך הכל מדובר בתמורה נאה ביותר ל-157 אלף השקלים הנדרשים עבור דגם מאובזר ברמה סבירה. מדובר במחיר הזול ב-11 אלף ש”ח מגרסת הדיזל שעד כה שווקה בישראל.

צפו בסרטון על הדגם החדש:

אבי הורוביץ יועצי ליסינג
טלפון: 050-5332449

אבי הורוביץ הקים וניהל את חברת הליסינג הראשונה בישראל (ניו-קופל) ומשמש כיועץ ליסינג.

אבי הורוביץ יועץ ליסינג

אבי הורוביץ - יועץ ליסינג, מייסד ענף הליסינג בישראל ובעל ניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום. חברת "אבי הורוביץ - ייעוץ ליסינג" מספקת מענה לצורך הקיים לייעוץ מקצועי, פיננסי וטכני בתחום זה לחוג לקוחות רחב המונה גורמים פרטיים, חברות פרטיות וחברות ציבוריות מובילות.

פוסטים אחרונים מאבי הורוביץ יועץ ליסינג (צפה בהכל)

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים