אתר הבית

ניסאן NOTE החדשה: על הביצועים והמרווח המרשים

פורסם ע"י ב ינו 18, 2015 בקטגוריה בלוג, סקירת מבחני דרך | 0 תגובות

פורסם ע"י ב ינו 18, 2015 בקטגוריה בלוג, סקירת מבחני דרך


לאחרונה הגיעה לישראל ניסאן NOTE החדשה, ועל פי חלק מההערכות, לפחות על פי זו מגלובס, המטרה היא לתרגם את ההצלחה של דגם זה משוק המכוניות המשומשות להצלחה גם בשוק המכוניות החדשות.

מראה חיצוני

המראה של דגם ה-NOTE החדשה הוא עדיין שמרני, אבל עם מאפיינים חדשים שהוכנסו בו, שאינם גרנדיוזיים. העיצוב נחשב ספורטיבי ו’שרירי’ יותר, הגג נמוך יותר בהשוואה לדגם הקודם ויש שיגידו כי הוא מזכיר את העיצוב של המתחרים העיקריים שלו, כדי להידמות להם מבחינה תפיסתית בקרב ציבור הרוכשים.

פנים הרכב

ניסאן NOTE החדשה

ניסאן NOTE החדשה

למרות שאורכו של הרכב כולו הוא 4.1 מטרים, הוא נחשב למרווח מאוד בחלקו הפנימי. פתח הכניסה הגדול למושבים האחוריים חושף מושבים מרווחים שמאפשרים הסעת ילדים בנוחות מסוימת, וכמו כן ישנו מקום לשלושה מבוגרים מאחור בקלות. המושבים האחוריים נעים על מסילה ומאפשרים מרחב מקסימלי לברכיים.

תא המטען נע בין נפח של 300 ליטרים ל-411 ליטרים – נפח בסיסי למדי בהשוואה לדגמים רגילים אחרים, אבל אם אין נוסעים במושב האחורי, ניתן לקבל אותם ולהסיע מטענים בנפח של כ-2,000 ליטרים.

תא הנהג מאופיין במושב טוב ונוח. לוח המחוונים מופיע בצורה ברורה וקריאה, אבל השליטה בו מעט מסובכת ועלולה לבלבל. מלבד זאת, במבט ראשון נראה שמדובר בדיפונים איכותיים, אבל למעשה זוהי מכונית המיועדת להיות עממית ולכן אין הרבה חומרי דיפון רכים בסביבתו של הנהג.

מנוע

מדובר במנוע 1.2 ליטר עם שלושה צילינדרים המצויד במגדש חשמלי, עם תיבת הילוכים אוטומטית. ההספק הוא 98 כוחות סוס, נמוך בהשוואה לדגמים אחרים. ישנם שני מצבים שבהם בוחר הנהג: מצב ספורטיבי ומצב ידידותי לסביבה: במצב הספורטיבי הביצועים סבירים עם מדד של 12.3 שניות מאפס ל-100 קמ”ש. במצב הידידותי לסביבה והחסכוני בדלק, אין מקום לביצועים מיוחדים. במצב זה, ממוצע צריכת הדלק הוא 19.2 ק”מ לליטר לעומת כ-16 במצב הראשון.

מחיר

מחירו של הרכב הוא 110 אלף ש”ח – כיאה למכוניות סופר-מיני אחרות, ובהחלט ניתן לומר שמדובר בתמורה טובה לכסף.

צפו במבחן דרכים לניסאן NOTE החדשה:

אבי הורוביץ יועץ ליסינג

אבי הורוביץ - יועץ ליסינג, מייסד ענף הליסינג בישראל ובעל ניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום. חברת "אבי הורוביץ - ייעוץ ליסינג" מספקת מענה לצורך הקיים לייעוץ מקצועי, פיננסי וטכני בתחום זה לחוג לקוחות רחב המונה גורמים פרטיים, חברות פרטיות וחברות ציבוריות מובילות.

פוסטים אחרונים מאבי הורוביץ יועץ ליסינג (צפה בהכל)

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים