אתר הבית

ייעוץ ליסינג פרטי לארגונים

סיוע בעסקאות עבור קבוצות וארגונים שמעוניינים בליסינג פרטי במקום רכישת כלי רכב או ליסינג תפעולי.

במקרים שבהם ועד העובדים או מנהלי משאבי האנוש מעוניינים לעזור לעובדי חברה להשיג כלי רכב בליסינג פרטי במקום רכישה או ליסינג תפעולי, חברתנו מסייעת להשיג את עסקאות הליסינג בתנאים מיוחדים.

4683650_sבישראל החלו להבין שנוחות וחיסכון חשובים מאוד, והליסינג הפרטי הוא דרך נוחה לרכוש מכונית ולהשתמש בה – גם למגזר הפרטי, ולא רק למגזר העסקי. כדי לדעת אם עסקת ליסינג פרטי היא עסקה משתלמת, יש לבחון את משך אחזקת כלי רכב חדש ואפשרויות המכירה של כלי רכב משומש. במקרים שבהם כלי הרכב מבצעים כ-20 אלף קילומטרים בשנה, החיסכון יכול להגיע לסכומים משמעותיים. כך ניתן ליהנות מכלי רכב חדשים ולחסוך בהוצאות.

חברות שכלי הרכב שלהן מבצעים פחות מ-25 אלף קילומטרים בשנה, חושבות פעמים רבות אם כדאי להן לרכוש כלי רכב. במקרים אלו, קניית רכבים לא משתלמת, אבל מצד שני, גם הליסינג התפעולי אינו תמיד משתלם. במקרים רבים, הליסינג הפרטי הוא הפתרון. בחירה בדרך זו, באמצעות אבי הורוביץ, מאפשרת גם לעובדים בחברה לקבל תנאים של לקוח גדול, משום שהם מגיעים דרך ארגון או ועד עובדים. במקום לשלם שווי שימוש כמו בליסינג התפעולי, הם יוכלו ליהנות מעסקה טובה מאוד, מבלי לשלם שווי שימוש.

לא רק לקבוצות עובדים

חשוב לציין כי השירות הכולל תנאים מיוחדים בהסכם ועסקה מיוחדת לארגונים או לקבוצה מסוימת בארגון. עם זאת, ניתן לפנות לאבי הורוביץ גם כקבוצה קטנה ועצמאית שאינה שייכת לארגון כלשהו.

אנו ממליצים להיעזר בשירותנו על מנת לבדוק אפשרות לעסקת ליסינג פרטי!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים