אתר הבית

בדיקת עסקאות קיימות

החברה בוחנת אפשרות להשביח ולהוזיל עסקאות ומבצעת בדיקת היתכנות ללקוחות עסקיים. כחלק מהליכי עריכת החיסכון ושיפור תנאי הליסינג אנו עורכים בדיקה ומעלים זאת על הכתב.

החברה בוחנת את עסקאות הליסינג הקיימות ובודקת אפשרויות להשבחתן ולהוזלתן תוך מימוש צורכי הלקוח. ללקוחות עסקיים שנמצאים באמצע עסקאות ליסינג, נערכת בדיקת היתכנות ביצוע חיסכון.

קיימים שלושה מקרים שבהם מבוצעות בדיקות של עסקאות ליסינג קיימות:

  • 6968696_sחידוש חלקי – כאשר לקוח מעוניין לבצע חידוש חלקי לעסקת הליסינג ולבדוק את כדאיות החידוש. במקרה זה, מבוצעת בדיקת כדאיות וגם בדיקה של עסקת הליסינג הקיימת.
  • בדיקה באמצע העסקה – מדובר בלקוח שלא עומד לקראת חידוש עסקה, אבל מעוניין לדעת אם המחיר שהוא משלם על עסקת הליסינג הנו זול או יקר בהשוואה למה שהוא יכול להשיג. במקרה כזה, מבוצעת בדיקת עסקאות באמצע התקופה, לשיפור תנאים ולהוזלת עלויות. אם מתברר כי קיימת היתכנות לחיסכון משמעותי אצל הלקוח ושיפור תנאיו, החברה מבצעת התמחרות (נטולת פניות) ומעמידה את שירותיה על מנת לבצע בפועל את כל ההליך ליצירת החיסכון וההתייעלות.
  • צורך במכרז/התמחרות – במקרה זה, השירות הניתן על ידינו הוא מכרז או התמחרות מלאה. השירות הנו נטול פניות לחלוטין והדגש ניתן על צורכי הלקוח בלבד.

מעל לכל, העסקה החדשה, אם תצא אל הפועל, תבחן את עלות הלקוח מול התועלת, בהתחשב בצרכיו ובשימושים שלו.

 

מאחר שמרבית הלקוחות העסקיים כבר מצויים באמצע עסקאות הליסינג, בדיקת היתכנות לביצוע חיסכון עשויה להביא לשיפור משמעותי בתנאי הליסינג ולהוזלה גדולה בעלויות. כל זאת – כאשר טובת הלקוחות עומדת לנגד עינינו. רק אם החיסכון הפוטנציאלי עולה על הסכום אותו מסכמים מראש, ייחתם ההסכם וביצוע החיסכון ימומש.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים