אתר הבית

עכשיו זה רשמי – אין אמת בתביעה כנגד כלי רכב היברידיים המייצרים קרינה

פורסם ע"י ב מאי 17, 2018 בקטגוריה בלוג | 2 תגובות

פורסם ע"י ב מאי 17, 2018 בקטגוריה בלוג


בהמשך לפוסט שעלה בתחילת השבוע, שעסק בשאלה האם כלי רכב היברידיים מייצרים קרינה, בו פירטתי לגביי תביעה ייצוגית שהתגבשה בנושא. התביעה הייצוגית המדוברת, מבוססת על חוות דעתו של בודק בשם מני סגל שערך את הבדיקה המציגה קרינת יתר בתנאים מסוימים.

בפוסט הצגתי גם את מסמכי הבדיקה של החברה להגנת הסביבה, ובה ניתוח תוצאות חד משמעיות הקובעות כי המשרד להגנת הסביבה, מציג נתונים הפוכים  מהנטען בתביעה הייצוגית. ואכן כעת, פורסמה ב-YNET ידיעה ברורה כי המשרד להגנת הסביבה שכנע – התביעה הייצוגית נגד יונדאי וקיה הוסרה.

לדברי התובעים,פנו אליהם מהמשרד להגנת הסביבה וטענו כי נתוני המדידה שצורפו לבקשה, לפיהם נמצאה חריגה מהמותר בשלוש מכוניות שונות שנבדקו, לא חושבו נכון על ידי המודד. במשרד הבהירו לעורכי הדין כי המכוניות עומדות בתקינה וכי הן בטוחות לשימוש. בעקבות האמור לעיל – בוטלה התביעה לאלתר.

לקריאת הכתבה המלאה בYNET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לשמיעת הראיון עם אבי הורוביץ אודות סוגיית הרכבים ההיברידיים:

 

אבי הורוביץ יועץ ליסינג

אבי הורוביץ - יועץ ליסינג, מייסד ענף הליסינג בישראל ובעל ניסיון של למעלה משלושה עשורים בתחום. חברת "אבי הורוביץ - ייעוץ ליסינג" מספקת מענה לצורך הקיים לייעוץ מקצועי, פיננסי וטכני בתחום זה לחוג לקוחות רחב המונה גורמים פרטיים, חברות פרטיות וחברות ציבוריות מובילות.

2 תגובות

Join the conversation and post a comment.

  1. יובל

    היי אבי, תודה רבה על האינפורמציה השימושית! תמיד המידע בבלוג שלך הוא הכי עדכני ואמין. נעזר בו הרבה.

  2. רונית

    תמיד אפשר לסמוך עליך אבי, המידע הכי אמין ברשת – בודק, חוקר ויורד לעומק הדברים. תודה!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים