אתר הבית

מאזדה 3 האצ’בק – תחליף ראוי למתחרים המובילים

פורסם ע"י ב מרץ 4, 2014 בקטגוריה סקירת מבחני דרך | 0 תגובות

פורסם ע"י ב מרץ 4, 2014 בקטגוריה סקירת מבחני דרך


יועץ הליסינג אבי הורוביץ מציין כי באתר “גלובס” פורסם לאחרונה מבחן דרכים לרכב מאזדה 3 האצ’בק – בו צוין כי שיעור המכוניות מסוג זה בישראל נמצא בצמיחה.

עיצוב חיצוני ופנימי

אבי הורוביץ

אבי הורוביץ – מאזדה 3 האצ’בק

הפגוש בדגם זה גבוה והפנסים מפוסלים. תא הנוסעים לא שונה במיוחד בהשוואה לדגם הסדאן. כלי הרכב החדש בעל מרווח לנוסעיו, אך בגלובס צוין שתחתית המושבים מקדימה ומאחור קצרה מדי, מה שלא מספק תמיכה טובה לגב התחתון. לנהג אופציות רבות מבעבר – כך למשל מסך מולטימדיה לצד לוח המחוונים ומסך תצוגה עילית. תא המטען תואם את נפח הממוצע בקבוצת כלי רכב זו.

מנוע

הדגם שנבחן הכיל מנוע שני ליטרים בהספק 165 כוח סוס. בכתבה צוין כי המנוע לא מסוגל להאיץ בצורה מצוינת, אך הוא טוב מאוד עבור קבוצת רכב זו, במיוחד בזכות העובדה שתיבת ההילוכים האוטומטית היא חלקה ומאפשרת נסיעה טובה. אבי הורוביץ מציין כי דגש ניתן בכתבה על צריכת הדלק – כ-17.2 ק”מ לליטר, נתון מפתיע למדי משום שמדובר במנוע שני ליטרים.

מחיר

מחירה של המאזדה 3 האצ’בק הוא 142 אלף ש”ח – עשרת אלפים ש”ח יותר מגרסה אחרת ובעלת 45 כ”ס פחות. אבי הורוביץ מסביר שצריכת הדלק גורמת לדגם זה להיות תחליף בעיקר לפוקוס חמש דלתות עם מנוע 2.0 ליטרים וכן להונדה סיביק חמש דלתות.

צפו: מבחן דרכים למאזדה 3 האצ’בק

אבי הורוביץ – ייעוץ ליסינג
טלפון: 050-5332449
יזם את פעילות הליסינג התפעולי בישראל ומשמש כיועץ

אבי הורוביץ יועץ ליסינג

אבי הורוביץ - יועץ ליסינג, מייסד ענף הליסינג בישראל ובעל ניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום. חברת "אבי הורוביץ - ייעוץ ליסינג" מספקת מענה לצורך הקיים לייעוץ מקצועי, פיננסי וטכני בתחום זה לחוג לקוחות רחב המונה גורמים פרטיים, חברות פרטיות וחברות ציבוריות מובילות.

פוסטים אחרונים מאבי הורוביץ יועץ ליסינג (צפה בהכל)

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים