אתר הבית

אבי הורוביץ ל”קול ברמה” על השינוי בעולם הרכב: “נמצאים בעיצומו של תהליך”

פורסם ע"י ב נוב 27, 2017 בקטגוריה אזכורים בתקשורת, בלוג | 0 תגובות

פורסם ע"י ב נוב 27, 2017 בקטגוריה אזכורים בתקשורת, בלוג


איך ייראה עולם הרכב בעוד שנים לא רבות? האם נשתמש אך ורק במכוניות חשמליות, מה בנוגע למכוניות אוטונומיות והאם בישראל כדאי לבחור בליסינג פרטי? אבי הורוביץ, מומחה לליסינג, ניתח את הנושא בראיון נרחב שהעניק לרדיו “קול ברמה”.

“קניית רכב הוא המהלך השני בחשיבותו בחיים, מכיוון שהעלות בארץ גבוהה מאוד”, אמר אבי הורוביץ. “אך בניגוד לדירה, רכב לא שומר על הערך שלו.

מדוע כדאי להשתמש בכלי רכב חדשים?

כלי רכב חדשים הם הרבה יותר בטיחותיים וחסכוניים. מה הכוונה ברכב בטיחותי? אנו נמצאים בעיצומו של הליך של כניסת הרכב האוטונומי. באנגליה כבר חוקקו תקנות המאפשרות נסיעת רכב ללא מגע יד אדם”.

FRT

אבי הורוביץ הוסיף: “למכונית חדשה יש אמצעי בטיחות אקטיביים, שאמורים למנוע תאונות. אם צריך, הרכב יעצור בכוחות עצמו, יחנה בכוחות עצמו ויימנע מהתקרבות יתר לכלי רכב אחרים. בנוגע לחיסכון, המכוניות החדשות חסכוניות הרבה יותר. כמו כן, בעתיד יהיו מכוניות חשמליות – פלאג אין והיברידי”.

הורוביץ המשיך: “כלי הרכב בעתיד יהיו מזהמים הרבה פחות. בצרפת, אנגליה, הודו וסין כבר חוקקו חוקים שתוך כמה שנים לא ניתן יהיה לנסוע עם מכוניות מונעות בנזין. אנו נמצאים בעיצומו של מהלך – החלפת כלי רכב המונעים בבנזין למכוניות חסכוניות הרבה פחות”.

“בארץ לא רוצים להתחייב”

“בארץ לא רוצים להתחייב ולשלם בתשלומים”, נאמר לאבי הורוביץ. לדבריו, “אין ברירה אלא להבין שהמהלך של החזקת רכב עולה הרבה כסף. אלו שנוסעים הרבה קילומטרים בוודאי רוצים לחסוך בדלק ועדיף להם להשתמש במכוניות חדשות. בארצות הברית ועכשיו גם אצלנו, מצאו לכך פתרון שנקרא ליסינג פרטי. הוא עולה מעט מאוד כסף ומשלמים אותו בתשלומים”.

“אמנם יש כאלו שקשה להם להוציא מהכיס 1,600 ש”ח בכל חודש, אבל צריך לחשוב גם על חיסכון בדלק ועל בטיחות המשפחה. בנוסף לכך, אסור להיות לקוח שבוי, יש לבדוק בכל פעם מחדש כדי לא לשלם יותר. כדי לא לקחת סיכונים, שווה לוודא שהחברה שעובדים מולה יציבה מספיק”.

אכן, לדברי אבי הורוביץ, יש כאלה הסבורים שכדאי עדיין לרכוש רכב בכוחות עצמם, ועל כך, מגיב הורוביץ, כי הבעיה תהיה בשלב המכירה. הליסינג הפרטי הוא הפתרון הטוב ביותר.

אבי הורוביץ יועץ ליסינג

אבי הורוביץ - יועץ ליסינג, מייסד ענף הליסינג בישראל ובעל ניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום. חברת "אבי הורוביץ - ייעוץ ליסינג" מספקת מענה לצורך הקיים לייעוץ מקצועי, פיננסי וטכני בתחום זה לחוג לקוחות רחב המונה גורמים פרטיים, חברות פרטיות וחברות ציבוריות מובילות.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים