אתר הבית

אבי הורוביץ ל”כאן”: “בישראל משלמים את שווי השימוש הגבוה ביותר בעולם”

פורסם ע"י ב יול 12, 2017 בקטגוריה אזכורים בתקשורת, בלוג | 0 תגובות

פורסם ע"י ב יול 12, 2017 בקטגוריה אזכורים בתקשורת, בלוג


השאלה “מדוע המדינה מטילה מס על שימוש ברכב לצורכי עבודה” עלתה במקרים רבים בתקופה האחרונה, בין היתר, גם בכתבה ששודרה בתכנית “המגזין” בערוץ 10.

מבחינת מדינת ישראל, אין כל הבדל בין מכונית לצורכי עבודה לבין מכונית לצורכים פרטיים. זאת אומרת, שעובד צווארון כחול לו רכב עבודה בלבד, משלם בדיוק כמו עובד הייטק שזכה לרכב מהעבודה ומשתמש בו לצורכים פרטיים.

מבחינת מדינת ישראל, אין כל הבדל בין מכונית לצורכי עבודה לבין מכונית לצורכים פרטיים.

יועץ הליסינג אבי הורוביץ דיבר על הנושא ברדיו “כאן”, בתכנית צבע הכסף עם יאיר ויינרב: “הכלי של גביית המס הוא כלי מעוות שהושרש בארץ על ידי רשות המסים. איש הייטק שנוסע מהבית לעבודה ובערב יוצא לבלות עם הרכב משלם בדיוק אותו דבר כמו טכנאי או איש צווארון כחול, אשר משתמשים ברכב לצורכי עבודה נטו”.

“הבעיה גדולה הרבה יותר – אנחנו משלמים את שווי השימוש הגבוה ביותר בעולם. ברוב העולם משתמשים במכשיר, אשר בעזרתו הנהג מסמן האם מדובר בנסיעת עבודה או נסיעה פרטית. כך הם משלמים את המס על החלק של הנסיעה הפרטית”.

האזינו לראיון עם אבי הורוביץ (החל מ-38:39 דקות)

אבי הורוביץ יועץ ליסינג

אבי הורוביץ - יועץ ליסינג, מייסד ענף הליסינג בישראל ובעל ניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום. חברת "אבי הורוביץ - ייעוץ ליסינג" מספקת מענה לצורך הקיים לייעוץ מקצועי, פיננסי וטכני בתחום זה לחוג לקוחות רחב המונה גורמים פרטיים, חברות פרטיות וחברות ציבוריות מובילות.

פוסטים אחרונים מאבי הורוביץ יועץ ליסינג (צפה בהכל)

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים