אתר הבית

יונדאי I10 החדשה – בדרך להיות הנמכרת בישראל?

פורסם ע"י ב פבר 23, 2014 בקטגוריה בלוג, סקירת מבחני דרך | 0 תגובות

פורסם ע"י ב פבר 23, 2014 בקטגוריה בלוג, סקירת מבחני דרך


יונדאי I10 החדשה עשויה להפוך לאחת המכוניות הנמכרות בישראל בשנת 2014. מדובר במכונית מיני, שהדרישה לה בעולם ובמיוחד בישראל, עשויה להיות גדולה. סקירת רכב בנושא הובאה באתר “גלובס”.

מאת אבי הורוביץ

מראה חיצוני ותא הנוסעים

אבי הורוביץ - יונדאי I10 החדשה

אבי הורוביץ – יונדאי I10 החדשה

מדובר בשינוי לעומת הדגם הבסיסי והידני של יונדאי I10 – הדגם החדש רחב יותר, בעל גג נמוך יותר, חלק אחורי רחב ועיצוב נאה לעין. אם נעבור לתוך המכונית, תא הנוסעים מרשים אף הוא. מבחינת מושבים, למרות שהמכונית קטנה, היא מרווחת מספיק על מנת שהנוסעים במושב האחורי יישבו כמו שצריך, כשלכולם יש מקום לרגליים. תא המטען מספיק בהחלט, אם מדברים על מכונית מיני שכזו.

מנוע ונתונים נוספים

המנוע החזק בסדרת יונדאי I10 החדשה הוא בנפח 1.25 ליטר, עם 87 כוח סוס. ניתן להגיע עם המכונית ל-140 קמ”ש די בקלות, אבל ההאצה מ-0 ל-100 קמ”ש לא מהירה למדי – כמעט 14 שניות. חוויית הנסיעה במכונית החדשה נעימה יותר ומתגברת על שיבושים בדרך באופן שלא מורגש לנוסעים. צריכת הדלק של היונדאי הזו היא כ-14 קילומטרים לליטר אחד.

ניתן למצוא את המכונית עם מנוע 1.25 ליטר ותיבת הילוכים אוטומטית במחיר סביר – 79 אלף ש”ח.

צפו: יונדאי I10 החדשה במבחן דרך

אבי הורוביץ הנו יועץ ליסינג, מייסד ענף הליסינג התפעולי בישראל ופועל בתחום למעלה משלושה עשורים.

אבי הורוביץ יועץ ליסינג

אבי הורוביץ - יועץ ליסינג, מייסד ענף הליסינג בישראל ובעל ניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום. חברת "אבי הורוביץ - ייעוץ ליסינג" מספקת מענה לצורך הקיים לייעוץ מקצועי, פיננסי וטכני בתחום זה לחוג לקוחות רחב המונה גורמים פרטיים, חברות פרטיות וחברות ציבוריות מובילות.

פוסטים אחרונים מאבי הורוביץ יועץ ליסינג (צפה בהכל)

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים